Yuasa YTX9-BS, 12V, 8Ah
Našli sme na Heureka.sk
Nájdených 15 záznamov (zobrazujem 1 až 15)
Cena vrátane DPH
Yuasa YTX9-BS 12V 8Ah 135ANapätie: 12 V Kapacita 10 hod.: 8 Ah Štartovací prúd: 135 A Typ akumulátora: Maintenance Free Dĺžka: 150 mm Šírka: 87 mm Výška: 105 mm Hmotnosť s kyselinou: 3.0 kg Množstvo kyseliny: 0.4 l (+) Pól / Odvetranie: L / |
YUASA Yuasa YTX9-BS 12V 8Ah 135A12V 8Ah 135A 150/87/105mm Ľ+ Batéria je dodávaná s pribaleným elektrolytom. |
BATÉRIA TUBORG AGM YTX9-BS 12V 8AH 150A NÁHRADA ZA YUASA VARTA EXIDEBatéria, aktivovanýBatéria, aktivovanýVšeobecný popis: ✅ úplne bezúdržbový, ✅ pripravený na použitie, ✅ separátor vyrobený z vlákna – AGM (Absorbed Glass Mat), ✅ po zatvorení je batéria tesne uzavretá (nie je potrebné dopĺňať hladinu elektrolytu), ✅ veľmi vysoká odolnosť voči vibráciám, ✅ až 3-... |
Motobatéria YUASA (originál) YTX9-BS, 12V, 8AhPredaj batérií v nezprovozněném stave s ampulkou kyseliny sírovej, rovnako tak ako predaj kyseliny sírovej samostatne, NIE JE možný z dôvodu: Zákon č. 225/2022 Z. z. (CZ) o prekurzoroch výbušnín z 20. augusta 2022 na základe smernice EÚ o zverejňovaní, dovoze, držbe a používaní obmedzených prekurzo... |
Yuasa 12V 8Ah 135A YTX9-BS, YTX9-BS12V 8Ah 135A 152/87/107mm Ľ+ |
Yuasa 12V 8Ah 135A YTX9-BS12V 8Ah 135A152/87/107mm Ľ+... |
Toplite YTX9-BS12V 8Ah 120A Ľ+152/88/106mmSpoločnosť TOPLITE bola založená v roku 1976 ako dcérska spoločnosť Taiwan Yuasa Battery Co., Ltd., ktorá je popredným výrobcom olovených batérií od roku 1964. ... |
baterie YUASA YTX9-BS 12V 8Ah 120A (150x87x105)Startovací baterie pro motocykl nebo čtyřkolku- akumulátor. |
Batéria YUASA 12V YTX9-BS, 8AhBezúdržbová batéria, suchá s balením kyseliny, 12V 8Ah. |
YUASA TOPLITE moto akumulátor 12V 8Ah YTX9-BS, moto akumulátor 12V 8Ah |
Batéria YUASA YTX9-BS 12V 8 AH Bezúdržbová DIN 5081212V 8 AH Bezúdržbová DIN 50812 |
Motobatéria Yuasa MF 12V 8ah,YTX9-BSNapätie:12 VKapacita / 10hod.:8 AhŠtartovací prúd [A]:120Dĺžka:150 mmŠířka:87 mmVýška:105 mmHmotnosť s elektrolytom:3 kgElektrolyt:0.4 lit(+) pól / odvetranie:L Motocyklové batérie sú dodávané suché v prednabitom s pribaleným elektrolytom. Po naplnení akumulátorovou kyselinou a ponechaní cca 1 hod. ... |